Kamień

Czasami niewielki motyw wodny, dodaje uroku ogrodowi i stwarza możliwość lepszego wypoczynku.

Toruń wymiana trawy

W Toruniu zajmujemy się serwisem instalacji nawadniających, których nie zawsze budowaliśmy. Jeden z takich klientów poprosił nas o wymianę trawnika. Nie był z niego zadowolony, bo wysiały się dzikie gatunki traw, które tworzyły brzydkie plamy. Samo przygotowanie gleby pod nową trawę przebiegało bez problemu. Z układaniem trawy było już gorzej. W nocy spadł tak ulewny 

Toruń przebudowa oczka

Nasz klient z Torunia poprosił nas o przebudowę oczka i rekultywację części trawnika. Oczko zostało pogłębione wyłożone geomembraną EPDM doskonale nadającą się do uszczelnienia. Następnie wyłożono otoczakami w taki sposób aby ściśle do siebie przylegały. Trawę wysialiśmy wysokiej jakości Kiepenkerl Majestic Aktiv.

Ogród w Lubiczu

Budowa ogrodu w Lubiczu wg projektu inwestora. Skromnie, prosto ale ładnie i estetycznie. Plac zabaw dla dzieci. Woda pobierana z własnej studni kręgowej. Sterownie nawadniania pilotem.

Białe błota

Do ogrodu w Białych Błotach poproszono nas o zainstalowanie filtracji do oczka i budowę kaskady. Staw był już wykonany. Miejsce na kaskadę i filtry było bardzo ograniczone i musieliśmy wybudować murek oporowy. Nasz praca spodobała się właścicielom i zostaliśmy poproszeni o zajęcie się resztą ogrodu. Zainstalowaliśmy nawadnianie, obrzeża, przygotowaliśmy ziemię pod trawę i ułożyliśmy „rolkę”. 

Łojewo

Do podlania kaskady w Łojewie koło Inowrocławia, obsadzonej wysoką roślinnością zastosowano zraszacze Hunter PGP i Rain Bird 6005 Falcon na rurkach wystających 1 m nad powierzchnię żeby rozrastające się rośliny nie zasłaniały strumienia wody zraszacza. Cała góra ma wysokość ok 15 metrów i szerokość strumienia kaskady w dolnej części to także 15 metrów. Do sterowania 

Kuźnia smaków

Budowa systemu nawadniającego przy restauracji Kuźnia Smaków w miejscowosci Małe Pułkowo. Inwestycja rozpoczęta w 2014 roku.

Ogród prywatny Kraków

Niestety w nocy przyszła burza i zakłóciła pracę. Nieduży ogród przydomowy na przedmieściach Krakowa. Nie ograniczmy się tylko do naszego regionu.