Współpraca

Przez wiele lat działalności naszej firmy zdobyliśmy zaufanie nie tylko naszych klientów, ale i dostawców. Od samego początku współpracujemy z Tanake, Milex, Irriga. Wspólnie z nimi budowaliśmy krajowy rynek nawadniania. Jesteśmy obecni na wielu regionalnych wystawach. Wyszkoliliśmy wielu instalatorów i sprzedawców systemów nawadniających. Inni ważni importerzy i producenci podjęli także z nami współpracę: OASE, DAB, Nocchi, Stairs; Hunter Polska, oraz wielu innych. Współpraca z firmą Oase pozwoliła nam poszerzyć działalność o budowę i pielęgnację oczek wodnych. Nasze fontanny są ozdobą wielu obiektów, a nowe konfiguracje czekają na przyszłych właścicieli.

prezentacja firmy quercus
prezentacja firmy quercus 2

Zapraszamy szczególnie tych którzy chcą mieć niepowtarzalną w formie i wyglądzie fontannę. Jesteśmy nadal otwarci na propozycję zarówno ze strony dostawców jak i odbiorców. Staramy się na bieżąco prowadzić szkolenia dla naszych instalatorów z zakresu nowości. Tych którzy nie chcą popełniać błędów przy swoich instalacjach zapraszamy aby postawili
na nasze doświadczenie kontaktując się z nami. Dogodny węzeł komunikacyjny miasta Aleksandrów Kujawski stwarza łatwe dotarcie do naszej firmy z większych miast: Torunia, Bydgoszczy, Włocławka. Dowozimy także towar do naszych klientów.